PRIVAATSUSPOLIITIKA

1. Üldine informatsioon

Oluline on, et saaksite meid usaldada. Seega paneme rõhku E-poe külastajate privaatsuse kaitsmisele. Sellest lähtuvalt, ei küsita kunagi Ariol Trading OÜ külastajalt isiklikke andmeid, välja arvatud juhul, kui nad seda informatsiooni ise vabatahtlikult ja teadlikult avaldavad.

Seda informatsiooni ei avaldata kolmandatele osapooltele, välja arvatud kauba kohale toimetamiseks vajaliku informatsiooni edastamine ning seaduses ettenähtud juhtudel.

2. Kogumise informatsioon

Peamine eesmärk on informatsiooni kogumisel pakkuda kiiret ja mugavat teenust.

Kui Te tellite Ariol Trading OÜ lehelt kaupa, siis me küsime Teilt järgnevat vajalikku informatsiooni:

– Teie nime;
– Teie aadressi;
– Teie e-maili aadressi;
– Teie telefoninumbrit;

Mõningatel lehtedel saate ennast meie uudiskirja lugejaks registreerida. Sellisel juhul küsime Teilt järgnevat informatsiooni:

– Teie nime;
– Teie e-maili aadressi.

Ariol Trading kogub külastajate kohta ka sellist informatsiooni nagu külastaja IP-aadress,
aeg, millal lehte külastati, kust kaudu tuldi Ariol Trading OÜ lehele, kui kaua oldi veebilehel ja muu. Seda informatsiooni kasutame ainult statistika tegemiseks, et muuta Ariol Trading OÜ veelgi paremaks. Meie e-poodi külastades salvestab Teie veebilehitseja ajutise faili (edaspidi: küpsis), mis võimaldab pakkuda Teile personaalset veebikasutamise kogemust ning salvestada meie lehel tehtud valikud. Samuti saame Teile küpsise abil ajutiselt kuvada Teid huvitavate toodete reklaame ja muid pakkumisi.

3. Informatsiooni kasutamine.

Teilt saadud informatsiooni: nime, aadressi, e-maili aadressi, telefoni numbrit ning vajadusel ka krediitkaardi numbrit kasutame ainult tellimuse täitmiseks.

Me jagame Teilt saadud informatsiooni kolmandatele isikutele ainult siis, kui kaup on vaja Teieni toimetada või kui seadus seda nõuab. Nii anname kullerile Teie telefoninumbri, aadressi ning nime.

4. Isikuandmete edastamine

Ariol Trading OÜ on isikuandmete vastutav töötleja, ja meie ettevõte edastab maksete teostamiseks vajalikud isikuandmed volitatud töötleja Maksekeskus AS-le.”

5. MEIE REKVISIIDID:

Ariol Trading OÜ

Eesti

Tartu 50705

Jaama 175-37

Tel: 7482520

E-mail: ariol.trading@gmail.com